O F-Scan

Witamy na stronie szwajcarskiego producenta urzadzeń marki F-SCAN

Właścicielem marki F-scan jest TB ELECTRONICS GMBH ze Szwajcarii. Firma jako główne osiągnięcie 20 letnich badań w dziedzinie biorezonansu jest kojarzona na rynku ze skanowaniem metodą DIRP. Metoda nowoczesna i bardzo czuła pozwala naszybką diagnostykę obciążeń organizmu. 

DIRP - alternatywa dla tradycyjnego biorezonansu typu Vegatest, Test Voll'a, ( Volla ), DIRP to biorezonans synchrometryczny, lub inaczej nowoczesny synchrometr. DIRP opatentowany został przez F-scan Szwajcaria.

DIRP jest to zautomatyzowana metoda mająca na celu otrzymanie biorezonansowego sprzężenia zwrotnego od użytkownika, gdy przekazywana jest mu odpowiednia częstotliwość. Metoda ta różni się od biorezonansu wykorzystywanego w urządzeniach typu np. vega test gdyż opiera się na biorezonansie częstotliwościowym. Podawane przez urządzenie częstotliwości są wynikiem ich wcześniejszego podawania w szerokim zakresie ustalonym przez użytkownika np. od 80khz do 560khz. Wynik biorezonansu pokazywany jest w postaci graficznej, może być edytowalny, przechowywany jako źródło informacji, w całości lub w części użyte jako podstawa do przyszłej aplikacji. Aplikacja odbywa się częstotliwościami powstałymi podczas biorezonansu. Podane częstotliwości mozna porównać z tabelami Dr Huldy Clark. Metoda badania DIRP podobna jest do działania synchrometru jednak całe test trwa tylko 7 minut. Nie ma potrzeby posiadania próbek patogenów, bakterii, wirusów, patogeny pokazują nam swój biorezonans częstotliwościowy czyli ich najczulszy punkt. Częstotliwość biorezonansowa przekazywana jest użytkownikowi za pomocą czynnej elektrody(anoda) połączonej do przewodu zabiegowego. Elektroda palcowa przenosi biorezonansowe sprzężenie zwrotne do urządzenia, gdzie dane są wyświetlane i gromadzone.

Dzięki metodzie DIRP urządzenie emituje częstotliwość z zakresu zadanego przez użytkownika. To on ustala dolny oraz górny limit jej zakresu oraz wielkość przeskoku występującego między limitami. W zależności od ustawionego zakresu częstotliwości biorezonansowej program standardowy trwa kilka minut. Homeopatia w połączeniu z metodą diagnozującą DIRP daje wymierne efekty. Poprawianie stanu zdrowia w oparciu o biorezonans DIRP odbywają się zawsze częstotliwościami na której rezonują bakterie, virusy, patogeny dzięki temu urządzenie działa również podobnie jak synchrometr doktor Huldy Clark.

Zobacz pełną gamę urzadzeń dla gabinetów w wersji PREMIUM i PREMIUM+ poniżej przykładowe funkcje urządzenia FSCAN 3

Podstawowe funkcje F-SCAN3 oraz F-SCAN 3 WIDE (opcja):

 • Zakres emisji częstotliwości rezonansowej od 0.01 Hz do 15 MHz (15'000'000 H z )
 • Specjalne wyjście SINUSOIDALNE lub WIELOSYGNAŁOWE, dodatnie napięcie stałe.
 • Specjalne wyjście PROSTOKĄTNE lub WIELOSYGNAŁOWE, regulowana amplituda sygnału pełnookresowego.
 • Specjalne wyjście PROSTOKĄTNE, dodatnie napięcie stałe z regulowaną amplitudą.
 • Wartości częstotliwości wejścia oraz pracy przypadkowej w granicach pasma roboczego.
 • Możliwość emisji do 50 różnych częstotliwości z pamięci operacyjnej.
 • Funkcja WOBULATOR (wytwarza częstotliwość zmieniającą się cyklicznie w zadanym przez użytkownika zakresie)
 • Funkcja SWEEP (sygnał transmitowany jest w szerokim paśmie częstotliwości z określonymi przeskokami między limitami)
 • Pamięć do trwałego gromadzenia określonych przez użytkownika zastosowań.
 • Ciągły dostęp do funkcji biblioteki zawierającej duży wybór zastosowań dr RIFE’a
 • Ciągły dostęp do funkcji biblioteki zawierającej pełną gamę zakresów częstotliwości oddziaływujących na czynniki chorobotwórcze opublikowane przez dr Clark.

Generowanie częstotliwości:

Urządzenie w sposób cyfrowy umożliwia generowanie przebiegów o kształcie sinusoidalnym oraz prostokątnym zapewniając stabilny oraz precyzyjny wzorzec częstotliwości. Oferowane przez nas produkty F-SCAN 2 ,F-SCAN TOUCH oraz F-SCAN COMPACT zostały wykonane przy użyciu najbardziej zaawansowanych technologii, dzięki czemu są bardzo wygodne w użyciu oraz posiadają użyteczne funkcje. Obsługa oraz działanie naszych urządzeń zostało wyjaśnione w szczegółowych instrukcjach obsługi. Według większości użytkowników rozpoczynających pracę na naszych urządzeniach takie rozpoczęcie pracy nie było skomplikowane.

Wykorzystanie Generatora Częstotliwości oraz DIRP (dot. urządzeń niemedycznych)

Funkcje urządzenia spełniają wymogi określone przez dr Hulda R. Clark, jak również te opisywane przez Royal R. Rife’a. Należy tutaj jednak zaznaczyć, że żadne roszczenia refundacji kosztów ze świadczenia zdrowotnego związane z implementacją metod opublikowanych przez dr H. R. Clark, jak również R. R. Rife’a nie są uzasadnione, ponieważ nie zostały zatwierdzone przez władze. Jakiekolwiek roszczenia refundacji kosztów ze świadczenia zdrowotnego są w pełni nieuzasadnione. Spowodowane jest to faktem, że nasze urządzenie nie zostało uznane za przyrząd medyczny. Urządzenia posiadają odpowiednie oznaczenia CE i ceryfikaty w instrukcjach obsługi świadczące o bezpieczenstwie ich użytkowania.

Pamiętaj, test urządzeniem F-scan nie zastępuje profesjonalnej wizyty lekarskiej. W sprawach dotyczących twojego zdrowia zawsze kontaktuj się ze swoim lekarzem specjalistą. Urzadzenia F-scan maja na celu wspomaganie twojego zdrowia podnoszenie odporności organizmu, wspomagania oczyszczania z toksyn i patogenów. 

Przepraszamy jeżeli strona zawiera błedy. Niniejsza strona internetowa jest w przygotowaniu może zawierać błędy i nieścisłości. Zapraszamy juz wkrotce do ukonczonego serwisu.