Generatory plazmowe Rife

Generator Rife: w trosce o oczyszczenie organizmu

XXI wiek niesie za sobą wiele wyzwań. Żyjemy w pośpiechu i stresie, a środowisko naturalne, które nas otacza jest coraz bardziej zanieczyszczone. Do tego niezdrowy tryb życia, dieta oparta na wysoko przetworzonych pokarmach – to wszystko powoduje, że w naszych organizmach gromadzą się toksyny oraz niebezpieczne patogeny. Wirusy, bakterie, grzyby, pasożyty… to wszystko sprawia, że z dnia na dzień czujemy się coraz gorzej, a jakość, jak i długość życia ulegają obniżeniu. Jak sobie z tym poradzić?

Jedną z metod jest ta oparta o generator plazmowy Rife, który powstał dzięki odkryciom dr Clark. Ta wybitna amerykańska mikrobiolog i propagatorka alternatywnych metod leczenia wskazała, że patogeny i toksyny można usunąć z organizmu, działając na nie polem magnetycznym o częstotliwości identycznej z ich własną. W tym właśnie pomoże profesjonalny generator częstotliwości.

Generatory plazmowe oparte o metodę dr Clark

Generatory plazmowe a dokładniej urządzenia typu Zapper są coraz powszechniej wykorzystywane w całej Polsce w celu pozbycia się z organizmu pacjenta szkodzących mu patogenów. Dr Clark wskazywała, że w wielu przypadkach są to pasożyty, które należy jak najszybciej wyeliminować. Dlatego generator częstotliwości stosowany jest m.in. w terapii schorzeń takich jak:

  • borelioza – Zapper jest efektywnym uzupełnieniem terapii antybiotykowej tej niezwykle zdradliwej i wycieńczającej organizm choroby,
  • problemy z układem odpornościowych,
  • różne postacie kandydozy (grzybicy),
  • schorzenia skóry,
  • uciążliwe migreny,
  • stany zapalne – m.in. jelit, zatok czy nerek,
  • depresja oraz stany lękowe.

Zapper jest stosowany powszechnie m.in. w Czechach, Kanadzie, USA czy Słowacji. Obecnie zaś generatory plazmowe są coraz popularniejsze także w Polsce.

Jeżeli i Ty chcesz odkryć możliwości, jakie daje generator Rife, skontaktuj się z naszymi doradcami. W ten sposób dowiedz się więcej o tym, w jaki sposób działa generator plazmowy Rife oraz znajdziesz model urządzenia najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom.

Zainteresowanym sprzętem takim jak generator częstotliwości polecamy również innowacyjne biorezonatory DIRP oferowane przez F-scan. Umożliwiają one szybką diagnostykę oraz efektywne wsparcie organizmu w wielu stanach chorobowych.