Biorezonans BRT: jak to działa?

Terapia metodą biorezonansu, czyli BRT to metoda diagnostyki oraz terapii, która koncentruje się na wsparciu organizmu w walce z różnego rodzaju patogenami – przede wszystkim bakteriami oraz wirusami. Jest stosowana przede wszystkim w ramach medycyny alternatywnej, zyskując zwolenników na całym świecie. Biorezonans BRT często określa się jako następcę akupunktury oraz elektroakupunktury.

W wydaniu oferowanym przez F-scan, biorezonans BRT opiera się na częstotliwościach fal. Nasze urządzenia powstały w zgodzie z odkryciami dokonanymi przez dr Raymunda Rifela oraz dr Huldę Clark. Ich badania udowadniają, że wirusy oraz bakterie są wrażliwe na swoją częstotliwość i mogą być dzięki tej własności nieinwazyjnie usuwane z organizmu.

Biorezonans BRT pozwala na:

  •          szybkie i skuteczne zdiagnozowanie organizmu pacjenta – test przy wykorzystaniu urządzeń F-scan potrwa co najwyżej kilka minut,
  •          precyzyjne dopasowanie częstotliwości terapeutycznych do potrzeb pacjenta,
  •          samodzielne wykonywanie przez pacjentów terapii w porozumieniu z gabinetem specjalisty.

W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę nowoczesnych biorezonansów DIRP. Każdy z nich to innowacyjne urządzenie szwajcarskiej marki, które spełnia normy i kryteria obowiązujące w Europie. Skontaktuj się z naszymi ekspertami, aby poznać szczegóły i zamówić swój biorezonans do zastosowania indywidualnego lub profesjonalnego.

Współpraca z nami to gwarancja, że nabywasz oryginalne biorezonansy DIRP szwajcarskiej marki F-scan.