Elektroda pola magnetycznego

Elektroda pola magnetycznego

Nowy produkt

Elektroda pola magnetycznego ma za zadanie generować pole magnetyczne. Oferowana przez nas elektroda współdziała wyłącznie z produktami oferowanymi przez F-scan, które wyposażone zostały w specjalną końcówkę „powerport”. Generowane pole magnetyczne przenosi żądaną częstotliwość – maksymalny zakres to 1 MHz.

Więcej szczegółów

494,29 zł brutto

Więcej informacji

Elektroda pola magnetycznego i wytwarzane przez nią pole

Głównym zadaniem,jakie spełnia elektroda pola magnetycznego, jest generowanie pola magnetycznego, które zakrzywia tory ruchów ładunków. Zakrzywianie toru ruchu cząsteczek sprawia, że przechodzi ono wielokrotnie poprzez pole elektryczne pomiędzy elektrodą północną oraz południową – to powoduje wielokrotne przyspieszenie.

Pole magnetyczne towarzyszy nam w życiu codziennym – wytwarzane jest przez każdy z przewodów oraz obwodów, w którym płynie prąd. W przeciwieństwie do innych postaci energii pole magnetyczne może przenikać przez całe ciało człowieka, a przez to docierać do każdej komórki, co powoduje wywoływanie różnego rodzaju skutków biofizycznych. Elektroda pola magnetycznego prowadzi do generowania pola, które może zostać skutecznie wykorzystane w medycynie – między innymi do regeneracji chorych tkanek,  czy łagodzenia bólu. Pole, które generuje elektroda pola magnetycznego ma także działanie przeciwzapalne.

F-Scan jest firmą ze Szwajcarii, która zajmuje się produkcją najnowocześniejszych urządzeń od ponad 20 lat.Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez formularz na naszej stronie. Nasi wykwalifikowani pracownicy udzielą wszelkich odpowiedzi na pytania.