elektrody ze stali nierdzewnej Zobacz większe

Elektrody ze stali nierdzewnej

Elektrody ze stali nierdzewnej

Nowy produkt

Elektrody ze stali nierdzewnej są jednym z najnowszych osiągnięć technologicznych od F-Scan. Oferowane przez nas elektrody mają podłączenie 2mm, które jest kompatybilne ze wszystkimi oferowanymi przez nas urządzeniami – np. z F-Scan COMPACT 100SP.

Więcej szczegółów

436,14 zł brutto

Więcej informacji

Przeznaczenie elektrody ze stali nierdzewnej

Elektrody ze stali nierdzewnej oferowane przez F-Scan dzięki swojemu 2mm podłączeniu pasują do każdego oferowanego przez nas urządzenia. F-Scan jest częścią TB ELECTRONICS GMBH działającego w Szwajcarii. Firma działa od ponad 20 lat w zakresie badań związanych z biorezonansu i ogólnie kojarzonej metody DIRP. Dzięki wysokiej czułości oferowanych przez nas elektrod wykonanych ze stali nierdzewnej możliwa jest bardzo szybka diagnoza obciążenia w organizmie.

Zastosowanie elektrody ze stali nierdzewnej

Oferowane przez nas elektrody znajdują szerokie zastosowanie w oferowanych przez naszą firmę urządzeniach. Działają skutecznie podczas oczyszczania krwi oraz likwidacji stanów zapalnych. Dzięki swojej unikatowej budowie pozwalają na generowanie pola magnetycznego, które ma szerokie zastosowanie w medycynie.

W przypadku pytań dotyczących elektrody ze stali nierdzewnej, jak również innych oferowanych przez nas urządzeń serdecznie zapraszamy do kontaktu – telefonicznego, mailowego lub za pośrednictwem formularza znajdującego się na naszej stronie. Nasi wykwalifikowani specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania oraz pomogą w dobraniu odpowiedniego urządzenia kompatybilnego z prezentowanymi elektrodami ze stali nierdzewnej.