elektrody nożne Zobacz większe

Elektrody nożne

Elektrody nożne

Nowy produkt

Elektrody nożne ze stali nierdzewnej. Akcesorium do podłączeń. Użyj z przewodem czterożyłowym możesz wtedy podłączyć elektrody nożne i ręczne jednocześnie. Może też służyć jako alternatywa dla elektrod ręcznych.

Więcej szczegółów

1 238,22 zł brutto

Więcej informacji

Elektrody nożne od F-Scan

Elektrody nożne są jednymi z najnowocześniejszych, jakie oferuje F-Scan swoim klientom. Zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów w celu zapewnienia najlepszych pomiarów oraz komfortu użytkowania. Elektrody nożne dzięki możliwości podłączenia przewodu czterożyłowego umożliwiają jednoczesne podłączenie ich do urządzenia razem z elektrodami ręcznymi. Oferowane przez nas elektrody skutecznie mogą zastąpić także elektrody ręczne.

Elektrody nożne - zastosowanie

Elektrody nożne od F-Scan mają szerokie zastosowanie w każdym z oferowanych przez naszą firmę urządzeń. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku zagranicznym proponowane produkty charakteryzują się najwyższą jakością wykonania. Dzięki temu stanowią one najlepsze dostępne rozwiązania – są bezpieczne dla pacjentów, a ich użycie gwarantuje najlepsze wyniki.

Elektrody nożne w połączeniu z naszymi urządzeniami

Elektrody nożne w połączeniu z naszymi urządzeniami gwarantują bardzo dokładne pomiary. Poprzez ich zastosowanie możliwe jest wykrywanie oraz eliminowanie wirusów za pomocą wysokich częstotliwości. Sprawdzają się skutecznie w biorezonansie patogenów takich jak grzyby, pleśnie, wirusy, pasożyty oraz borelioza. W połączeniu z oferowanymi przez nas urządzeniami wysokiej klasy możliwe jest skutecznie działanie terapeutyczne w zakresie groźnej choroby, jaką jest borelioza. Poprzez wysoką częstotliwość, możliwe jest przeniknięcie zwapnienia oraz otoczki kolonii bolerii.