Imprinter Zobacz większe

Imprinter

Imprinter

Nowy produkt

Przystawka do informoterapii.
Może być używany do przekazywania informacji częstotliwości do wody lub kulek cukrowych. Możliwość używania ze wszystkimi urzadzeniami z funkcją DIRP.  Transmituje częstotliwości do 1 MHz (1.000.000 Hz).

Więcej szczegółów

741,54 zł brutto

Więcej informacji

Imprinter jest urządzeniem o niewielkich rozmiarach – w kształcie płaskiego koła z umiejscowionymi naprzeciwko siebie złączek typu pin do wpięcia w urządzenia.

Imprinter – główne zalety

Imprinter od F-Scan jest urządzeniem niezwykle precyzyjnym, wykonanym w oparciu o najnowsze osiągniecia technologiczne. Dzięki wysokiej jakości wykonania gwarantuje bardzo dokładne przekazywanie informacji lub częstotliwości do wody, lub do kulek cukrowych. Imprinter jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami od naszej firmy, które mają funkcję DIRP – takimi jak:

  •          F-Scan COMPACT 10SP DIRP,
  •          F-Scan COMPACT 100SP DIRP.

Imprinter transmituje częstotliwość do 1 MHz (czyli do 1.000.000 Hz). Dzięki zastosowaniu imprintera z naszymi urządzeniami możliwe jest oczyszczanie krwi, likwidowanie stanów zapalnych, do-energetyzowanie, czy wytwarzanie pola magnetycznego.

Imprinter - najwyższa jakość w trosce o pacjentów

Imprinter został wykonany w oparciu o najnowsze osiągnięcia technologiczne. Jego głównym zadaniem jest pomoc pacjentom. Urządzenie zostało wykonane z jak największą dbałością o bezpieczeństwo poddawanych zabiegowi pacjentów.

Urządzenia od F-Scan, będącego częścią szwajcarskiej firmy TB ELECTRONICS GMBH, zyskują coraz większą popularność na polskim rynku. Ich główną zaletą jest możliwość używania nie tylko przez specjalistów w gabinetach lekarskich, ale również przez osoby prywatne.

W przypadku pytań związanych z urządzeniami typu Imprinter zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.